Cu Radyo (Şehrin Genç Sesi) ,   Cu Radyo Şehrin Genç Sesi...          |         
21 Eylül 2018 Cuma   
 
 

CU Radyo, 2.Oydar Radyo Akademi Ödülleri Kapsamında “Yılın Üniversite Radyosu” Kategorisinde Aday


Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde kurulan CU Radyo 2. Oydar Radyo Akademi Ödülleri için yarışıyor.

“Şehrin Genç Sesi” sloganıyla yola çıkan CU Radyo, yarışmada birinci olabilmek için Sivas halkının desteğini bekliyor.

98.6  FM frekansı ve internet üzerinden www.curadyo.com adresinden yayın yapan CU Radyo, yayınlarını 7 gün 24 saat Sivas’a ve tüm dünyaya ulaştırıyor. Mobil uygulamaları da mevcut olan radyoya Facebook ve Twitter üzerinden de ulaşılabiliyor.

Nitelikli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkesiyle sürdürdüğü yayınlarında eğitim, sağlık, teknoloji, kültür, sanat gibi çeşitli konulara, haber bültenlerine, üniversitedeki bilim ve sanat etkinliklerine, Türk ve dünya müziğinin seçkin örnekleriyle hazırlanmış çeşitli müzik programlarına yer veren CU Radyo, yayınlarını CÜ İletişim Fakültesi stüdyolarından gerçekleştiriyor.

Yeni bir radyo olmasına rağmen zengin yayın içeriğiyle beğeni kazanan CU Radyo, Sivas halkının da destekleriyle yılın en iyi üniversite radyosu olmak istiyor.

Şehrin genç sesi CU Radyo’yu desteklemek için http://www.radyoakademiodulleri.com/ adresinden, Facebook profiliniz aracılığıyla Yılın Üniversite Radyosu kategorisinde yer alan CU Radyo logosunu tıklayıp onay vermeniz yeterli olacaktır.

 
Tarih       : 10.4.2016
 
 

 

 

 

 Cu Radyo Bir Cumhuriyet Üniversitesi Radyosudur.

 Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2016